Noteikumi. 

www.pamperi.lv distances līguma noteikumi

WWW.pamperi.lv ir informatīva vietne par cenām un pieejamajiem iepakojumiem, tos var iegādāties pasūtot sadaļā katalogs, Facebook vietnē kontā Iveta Bragina, lapā Pamperi, whats app 20200931, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur  Facebook vietni kontā Iveta Bragina, lapā Pamperi vai šo mājas lapu, norādot konkrētu preci, veidu un daudzumu. Pievienojot preces grozam, tās netiek rezervētas. Tās tiek rezervētas tikai tad kad saņemta samaksa saskaņā ar izrakstīto rēķinu. Apstiprinot pasūtījumu, Klients apņemas pārbaudīt visu savu personas datu pareizību. Neatbilstību gadījumā Klients pirms pasūtījuma apstiprināšanas labo datus.


UZMANĪBU, pasūtījuma apstiprinājuma vēstule un rēķins var “iekrist” SPAM sadaļā (īpaši gmail.com lietotājiem).

Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci apmaksājot pārdevēja sagatavoto rēķinu.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi ar omniva starpniecību 4 darbdienu laikā, kopš ir saņemta apmaksa par preci, izsekšanas kodu nosūtot pircējam.

Apmaksas noteikumi.

Pēc pasūtījuma veikšanas uz Klienta norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts rēķins ar visiem maksājuma veikšanai nepieciešamajiem rekvizītiem. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Veicot pasūtījumu, obligāti norādiet Jūsu rēķina numuru, kurš parādās izrakstītajā rēķinā.

Pasūtījums tiks apstrādāts uzreiz pēc samaksas saņemšanas rēķinā norādītajā kontā.

Apmaksas termiņš apmaksa 3 dienas pēc rēķina izsūtīšanas, pēc tam rēķins un pasūtījums tiek anulēts. Veicot pasūtījumu, lūdzu norādīt vēlamo sūtījuma saņemšanas omnivas pakomāta atrašanās vietu, tel. nr.un e-pastu.

Preces saņemšana klātenē.

Ja Klients izvēlas saņemt pasūtījumu no saņemšanas vietas Rīgā,S.Eižensteina 79 vai Salnas ielā 34, Rīgā, tad lūgums par to informēt pie pasūtījuma noformēšanas.

Pasūtījumi tiek apstrādati katru dienu(izņemot svētdienas un svētku dienas), rēķini tiek izrakstīti katru dienu(izņemot svētdienas un svētku dienas).

Sūtījumu saņemšanas adrese:  S.Eižensteina 79, ieeja mājai no otras puses, pie kāpnēm aug tūjas.

Tālrunis: (+371) 20200931

Pasūtījumu nodošana omniva pakomātiem tiek veikta:
darba dienās līdz 16:00
sestdienās līdz 15:00
Svētdienās netiek veikta

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli vai aizpildot atteikuma veidlapu: http://www.pamperi.lv/atteikuma-veidlapa/

Pircēja pienākums ir 5 darbdienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir pārdotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties internetā  sadaļā "Privātuma Politika"


Pasūtījumus pieņemu vēstulēs Facebook -Iveta Bragina vai lapa Pamperi, vai e-pastā (sistēma nodrošina sadaļā katalogs) telefoniski 20200931, WhatsApp vai sms, šis nav internetveikals, apmaksa bezskaidrā naudā saskaņā ar rēkinu, nekādas pēcapmaksas, atteikties no pasūtījuma var aizpildot atteikuma veidlapu, mainu neatvērtās pakas, bojātus vai atvērtus iepakojumus atpakaļ nepieņemu. Atstāju sev tiesības atteikt piegādi, nepaskaidrojot iemeslus. Preces iegādāšanās veikalā Nīcgales ielā 2a, Rīgā, izvēloties preci uz vietas, iespējama jebkuras preces rezervēšana, piesakot rezervāciju pa tālruni 20200931, vai vienojoties klātienē, individuāli vienojoties par saprātīgu terminu, paturu tiesības atteikt rezervāciju. Norēķins par pirkumu veikalā skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu saskaņā ar izrakstīto rēķinu.

Visa sarakste ir konfidenciāla, tās nodošana trešajām personām ir aizliegta.

Šī vietne izveidota informatīvos nolūkos, šis nav internetveikals.

Pamperi. Leti pamperi. Pamperi no Anglijas. Eko. Eco. Libero. Rema. Lille go. Rema. Little angels. Huggies. Pants. Trusi. Trusiki. Kachestvo. Labi pamperi. Kvalitativi pamperi. Autinbiksites.